Květen 2010

15.5.

15. května 2010 v 20:36 | Nella |  Jídelníčky a deníček
Ahoj Kočky
Jak užíváte víkendu ? U nás ulet normámě chlastám s MÁTI. To je fakt úletKamarádka která mi včera slíbila že u nás bude spát musela jet pryč. Ale na to že alkohol nesnáším jsem hafo v náladě.

Jídlo nic moc. Furt něco.

Depka

14. května 2010 v 23:17 | Nella |  Jídelníčky a deníček
Ahoj kočky.
Tak dneska to byl fakt den na dvě věci. Ráno jsem vstala celkem v dobré náledě. Hned první hodinu na mě slušně vyjela učitelka. Přitom za nic. A od té doby se to hezky táhne. O víkendu jsem měla jít s mamkou chystat zmámou na malování jako brigádu a uklidit po malování. A jiná známá se urazila že to chce dělat s mamkou ona. Tak tam jdou oni dvě( mě s toho vynechaly uplně). Takže skoro 80letá ženská se bude tahat s nábytkem. Já musela všechny plány na víkend zrušit a k čemu. K tomu abych se dneska večer dozvěděla že zítra ráno nikam nejdu. Sem brutálně nasraná nechcou mě tam tak ať si to tahaj sami jak chtějí já už tam ani nepáchnu.  Napsaný to nezní tak hrozně ale to byl jen zlomek dneška. Mám prostě pocit že všechno dělám špatně a celý život se mi hroutí pod rukama. Zároveň jsem si uvědomila že moc lidem nevěřím jediný kdo si se mnou jen tak nepohrává je asi ten spolužák. Jediné pozitivní na tom všem je že vůbec nemám chuť na jídlo.

A copak nového u vás? Taky máte podobnou náladu? Ono na to má možná trochu vliv i to počasí. Je květen a je tam tak hnusně.

úterý

11. května 2010 v 22:11 | Nella |  Jídelníčky a deníček
Ahoj berušky
Jídelníček je strašnej.  Dneska nic moc nevého. Přeobědnala jsem si psycholožku (musím chvilku zase chodit do školy). Jdu tam až za měsíc asi bude trošku prskat

Jídelníček
snídaně- activie jahodová, jablko malé
svačinka- kafe
oběd- křenová omáčka, vejce
sváča- bebe sušenky oříškové
večeře- bebe sušenky oříškové

A co u vás nového?

pondělí

10. května 2010 v 21:56 | Nella |  Jídelníčky a deníček
Ahoj kočky
Jak se máte? Co hubnutí a škola? Přežili jste po? 
Dneska jen v rychlosti. Docela se dáváme dohromady se spolužákem. Takže do konce roku s toho možná něco budeTak uvidíme. Jinak do školy chodím hlavně kvůli spolužákovi. Nic jíného mě tam ani moc netáhne. Jinak váha stejná. Ani se tomu nedivím. Jen jsem jedla a zvracela. Jsem sama sobě nechutná tak snad už to zítra líp zvládnu.

7.5.

7. května 2010 v 20:36 | Nella |  Jídelníčky a deníček
Ahoj kočky♥
Jakpak se máte♥? Co plánujete na víkend? U mě bude víkend pracovní mám ranní, ale zase budu brzo doma. Jinak řeší se moje absence ve škole. Nikdo mi není schopnej přesně říct jaké budou následky. No není to příjemný. Navíc třídní tam bude až za týden. Do té doby mi asi hrábne.

Jídelák:
čt
snídaně- 1/2 přesnísnídávka s mangem
sváča- kakao (1čl kakaa+150ml mléka+voda)
oběd- kousek tresky+60g bramborové kaše
sváča- hruška
večeře- kolorka, dva suchary s nízk. sýrem

dnes
snídaně- activia tvarohová vanilka, pl. slun. chleba
sváča- nic
oběd- 2křehké plátky s nízk. sýrem
sváča- 2křehké plátky
večeře- 2pl. slun. chleba, ledňák

Dnešní jídelák se mi nelíbí moc pečiva.

cíle

5. května 2010 v 15:46 | Nella |  váha a míry
Cíle
1. cíl84kg
2. cíl80kg
3. cíl76kg
4. cíl73kg
5. cíl70kg
6. cíl65kg
A hlavně udržet si to.

5.5.

5. května 2010 v 15:33 | Nella |  Jídelníčky a deníček
Ahoj berunky
Jakpak se máte? Co u vás nového?

Dneska nic nového. Celkem fajn jsme si pokecali se spolužákem. Dvě hoďky byl supl a nepustila nás ani o chvilku dřív. Ona začne mluvit a já usínat nebo se tlemíne se spolužákem Takže hodiny na nic. Jinak už mám celkově lepší náladu. Takže cajk. Jídlo je dneska takové nijaké nemám ani moc hlad. Tak doufám že to večer nepokazím no uvidíme.

Jídelák:
snídaně100ml mléka
sváčanic
oběd100ml mléka+suchar(40kcal)
sváčalízátko
večeře2kasierky+kus okurky
mimolízátko
No mohlo to být lepší, ale nepřejedla jsem se


Nový blog-nový začátek

4. května 2010 v 10:16 | Nella
Ahoj kočky.
Jak je v názvu měním blog. Ne že by mi na něj někdo přišel. To snad ne. Ale na starém blogu už mi to nejde. Beru to jako nový začátek. Mám zase 87,5kg. Nebudu ani říkat jak jsem sama sebe zklamala. Jinak za dva týdny máme slučák. Musím dát bezpodmínečně něco dolů. Mamka se konečně uklidnila a přestala mě kontrolovat. Tak to budu mít trošku jednoduší.

Jinak jsem nebyla týden ve škole(jo už zase). Mezitím nám přesunuli lavice. Tak s kým budu sedět tak to fakt nevím. Snad se někdo najde. doufám Už jen dva měsíce. Samozřejmě dost teď řeším práci. Pokřebuju něco zistit tak uvidíme.

Jídelák:
snídaněactivia musli, malý banán
sváčamalý banán
oběd250g nízk. tvaroh+30g vločky+banán
sváča2celoz. rohlíky
večeřetěstoviny+ nějaká omáčka
mimomistička zmrzky
pitíto už si nepamatuju
je toho hrozně moc. Myslela jsem že to zvládnu líp. Jinak mamka už ví o tom mím nechození do školy a vzala to celkem dobře.